^Вверх
Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Курси програмування

Шановні друзі! Дозвольте запросити Вас навчитися або вдосконалити власний рівень знань в галузі WEB-програмування на курси, які будуть проводитись на базі Кременчуцького інституту ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

В нашому місті існує декілька провідних компаній в області WEB-програмування, які час від часу проводять майстер-класи та тренінги, під керівництвом практикуючих спеціалістів, вирішуючи практичні завдання.

Саме тому для ведення наших курсів з основ WEB-програмування запрошені практикуючі фахівці в області WEB-технологій. Їх досвід дозволив розробити програму курсів, поділену на три рівні, кожен з яких складається з 74 годин.

Кожен рівень містить перелік практичних питань, по завершенню слухачі виконують тестове завдання для переходу на наступний рівень.

За результатами проходження повного навчального курсу кожен слухач виконає реальний проект, який буде доданий до нашого портфоліо робіт.

Найкращий проект отримає цінний приз – планшет!

Заняття будуть проводитись 4 рази на місяць у вихідні або в другій половині дня серед тижня за адресою: м. Кременчук, Проспект Свободи 79, ауд. 1104.

Розклад буде складений залежно від кількості слухачів.

Для реєстрації на курс просимо заповнити анкету на сайті.

За детальною інформацією звертатись за номером 098 150 9783 Олександр


ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

 Завантажити договір (друкувати в 2-х екземплярах) та заяву для ознайомлення та підпису

ДОГОВІР

 

ЧЕКАЄМО НА ВАС!

 

Email Marketing


Facebook #